hidroterapi Archives - Değişim Rehabilitasyon

All Posts tagged hidroterapi

Hidroterapi Seanslarımız

umut bicioğluÖzel Beyaz Değişimler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki  hidroterapi havuzumuzda yazın ve kışın aynı su sıcaklık seviyesini koruyan ve havuz suyunu sürekli olarak temizleyen bir sistemi devreye aldık. Kışın bu soğuk günlerinde bile çocuklarımız hiç etkilenmeden havuzumuzdan yararlanmaktadırlar. Kışın ortasında da havuz keyfini yaşamak isteyen çocuklarımızı havuzumuza bekliyoruz.

Devamını Okuyun

Hidroterapi / Havuz Terapisi

Dünyanın beşte dördü ve bedenimizin üçte ikisinin suyla kaplı olduğunu düşünürsek. Suyu çevremizde keşfedilemeyen doğal tedavi yöntemi olarak görebiliriz. Örneğin yüzme doğal tıp uzmanları tarafından fiziksel terapi olarak görülmektedir. Bir takım hastalıklarda ve açık yaralarda suyun tedavi edici etkisi olabilir. Suyun en faydalı yönüde vücuda kazandırdığı enerjidir. Vücudunuzun sadece bir…

Devamını Okuyun

Çatalca At Çiftliği Pikniğimiz

Geçtiğimiz yaz Çatalca ilçemizde at yetiştirme çiftliğinde gerçekleştirdiğimiz piknik organizasyonu velilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Öğle yemeği ile başlayan ve yemek sonrası yapılan oyunlar ve gösterilerle güzel bir gün geçirdik. Çiftlikten ayrılırken her sene bu organizasyonun tekrarını yapmak için sözleştik.

Devamını Okuyun
Call Now Button