Rehabilitasyon Merkezi Archives - Değişim Rehabilitasyon

All Posts tagged Rehabilitasyon Merkezi

Kurumumuzu Tanıyalım

800 m2 alanda kurulu iki katlı kurumumuz 2005 yılından bu yana Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kurucularımızın birinin uzman psikolog diğerinin de içmimar olmasından dolayı kurumumuzun hem eğitim standartları hem de fiziki standartları yüksektir. Ayrıca içinde bulunduğumuz binamızda bizden başka sağlık birimleride bulunmaktadır. Bunlar, Plevne Aile Sağlığı Merkezi ve Gaziosmanpaşa Belediyesi Kadın Sağlığı Merkezidir. Binamız bu görünümü ile tam bir sağlık ve eğitim birimi niteliği kazanmıştır. Kurumuza ait terasımızda ailelerimiz çocukları eğitim alırken temiz hava alıp ikramlarımizdan faydalanabılmektedirler. Binamıza ait otoparkımız olduğundan  park yeri sıkıntısı yaşamamaktayiz. Kurumuza gelen veya gelecek tüm ailelerimize acil şifalar diler. Bir an önce iyileşip normal hayatlarına dönmelerini tüm kalbimizle arzu ederiz.

Kurumumuzun güncel fotoğrafları aşağıdadır.

Devamını Okuyun

EYAF-EXPO Engelliler Fuarı İzlenimlerimiz

3-6 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen EYAFexpo’09 Engelsiz Yaşam Fuarı’na katılmış olmaktan, çok sayıda engelli kardeşlerimizle ve aileleriyle tanışmaktan duyduğumuz mutluluğu kurumumuz adına sizlerle paylaşıyoruz. Fuar alanında Özel Beyaz Değişimler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adına oluşturduğumuz standımızda, fuar süresince standımızda bulunan uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla engelli kardeşlerimizle ve aileleriyle görüşme imkanı bulduk. Standımızda yaptığımız görüşmelerin hem kurumumuz hem de vatandaşlarımız adına olumlu kazanımlar sağladığını velilerimiz aracılığıyla halen duymaktayız. Engelli kardeşlerimizin ve ailelerinin  standımıza göstermiş oldukları büyük ilgiden dolayı mutluluğumuzu ve teşekkürlerimizi sizlerle birkez daha paylaşıyoruz. Fuar esnasında engellilerden oluşan mevlana semazen gösterileri büyük beğeni topladı

Devamını Okuyun

Öğrenci Servislerimizi Uydu Sistemi İle Takip Ediyoruz

Gelişen teknolojiyi Özel Beyaz Değişimler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak takip etmekte ve öğrencilerimize daha iyi hizmet vermek için kullanmaktayız. Uydu takip sistemi ile öğrenci servislerinin an ve an nerede olduğunu ve güzergahları üzerindeki öğrencilerimize ne mesafede olduklarını görmekteyiz. Böylece ailelerimize olası gecikmeleri önceden bildirebilme şansını bulmaktayız. Araçların uymaları gereken hız limitlerine uyup uymadıklarını da bu sistem sayesinde kontrol edebilmekteyiz.

Devamını Okuyun
Call Now Button